قبولی > دسته بندی کتاب ها > آزمون های قضایی > تحلیل تشریحی آزمون های سردفتری اسناد رسمی
تحلیل تشریحی آزمون های سردفتری اسناد رسمی

کتاب تحلیل تشریحی آزمون های سردفتری اسناد رسمی انتشارات چراغ دانش

مقطع : آزمون های قضایی
تولید کننده : انتشارات چراغ دانش
نویسنده کتاب : گروه پژوهشی انتشارات چراغ دانش
تعداد صفحات : ۵۵۸
تعداد فصول : ۹۷
شابک : ۹۷۸۶۰۰۷۶۵۴۳۴۷
تعداد سوالات : ۱۹۱۴
دسته بندی کتاب : ____
قیمت نسخه چاپی : ۷۴,۰۰۰ تومان
۶۸ درصد تخفیف
قیمت نسخه دیجیتال : ۲۴,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب تحلیل تشریحی آزمون های سردفتری اسناد رسمی انتشارات چراغ-دانش آزمون های قضایی

سردفتر بعد از نهاد قضا وظیفه تنظیم اسناد را به عهده دارد و به شخصی گفته می شود که اداره امور دفاتر اسناد رسمی و یا دفاتر ازدواج و طلاق را به عهده دارد و وابسته به وزارت دادگستری هستند. ماده ۶ قانون اساسی مشخص می کند سردفتر ها دارای چه خصوصیاتی باید باشند. انتصاب سردفتر ها از طریق آزمون سالانه سردفتری انجام شده و افراد دارای صلاحیت انتخاب می شوند و در صورت قبولی در آزمون با پشت سر گذاشتن مرحله گزینش و کارآموزی موفق به دریافت سردفتری می شوند.

منابع آزمون سردفتری شامل ادبیات فارسی (ضریب ۲)، عربی (ضریب ۱)، حقوق ثبت (ضریب ۳)، حقوق مدنی (ضریب ۳)، حقوق جزا (ضریب ۲)، حقوق تجارت (ضریب ۲)، احکام شرعی (ضریب ۲)، قانون و آیین نامه های دفاتر اسناد رسمی (ضریب ۳)، اطلاعات عمومی و هوش (ضریب ۱) می باشد.

کتاب مجموعه آزمون های سردفتری اسناد رسمی یکی از منابع جامع و کافی برای کسب موفقیت در این آزمون است که توسط گروه پژوهشی انتشارات چراغ دانش گردآوری و منتشر شده است. این کتاب مطابق با آیین نامه های جدید ثبتی تهیه شده و در اختیار داوطلبان آزمون سردفتری قرار داده شده است.

در این کتاب مجموعه آزمون های سردفتری از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۹۷ با سر فصل های جداگانه برای هر درس گردآوری شده است که شامل تست های چهار گزینه ای به همراه پاسخ نامه تشریحی می باشد علاوه بر این شامل مجموعه سوالات ثبتی آزمون مشاوران حقوقی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۶ به همراه پاسخ نیز می باشد. با توجه به تغییر قوانین مربوطه سعی بر آن شده است که پاسخ سوالات متناسب با قوانین جدید جمع آوری و ارائه شوند.

با نصب رایگان اپلیکیشن قبولی داوطلبان می توانند به صورت درس به درس در اپلیکیشن تست زده و نتایج آن را مشاهده نمایند و از همه مهم تر نقاط قوت و ضعف خود را تحلیل و بررسی کرده و متناسب با آن ها برنامه ریزی نموده و نقاط ضعف خود را بهبود ببخشند. مطالعه این کتاب همچنین به داوطلبان کمک خواهد کرد با نحوه تست زدن، زمان بندی مناسب تست زدن، و نحوه سوالات آشنا شده و در نتیجه برای آزمون اصلی کاملا آماده شوند. چرا که یکی از مهم ترین دغدغه ها برای اینگونه آزمون ها دسترسی داشتن به منابع به روز و جامع می باشد که کتاب مجموعه آزمون سردفتری مجموعه چراغ دانش این نیاز را به کلی برطرف می نماید.

کتاب حاضر با ۷۰ درصد تخفیف قیمت نسبت نسخه چاپی و با قیمت ۲۴۰۰۰۰ ریال ارائه می گردد. با نصب اپلیکیشن قبولی و خریداری کتاب داوطلبان می توانند بدون نیاز به کتاب های حجیم و سنگین به راحتی و با استفاده از گوشی موبایل در هر زمانی از شبانه روز و در هر مکانی به کتاب های مورد نظر برای آزمون سردفتری دسترسی داشته باشند. استفاده از نسخه دیجیتال کتاب علاوه بر مقرون به صرفه بودن به نفع محیط زیست نیز می باشد چرا که از قطع شدن درختان جهت چاپ نسخه کاغذی جلوگیری می شود.

قبولی چه مشکلاتی را حل می کند؟

ما در قبولی نسخه PDF نمی فروشیم

محتوای کتب کمک آموزشی از انتشارات معتبر را به صورت بانک سوال و درسنامه هوشمند در اختیار کاربران قرار میدهیم که بتوانند بر خلاف روش های سنتی و چاپی با رویکردی جدید و هوشمند مطالعه کنند.

ghabouli books
هوشمندسازی کتب کمک آموزشی و بانک سوالات معتبر به جای نسخه چاپی و PDF
ghabouli books
شفافیت در ارائه محتوا و دسترسی به سرفصل های کتاب قبل از خرید
ghabouli statistics
تا ۸۰درصد ارزانتر از نسخه چاپی و PDF و بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت
ghabouli wallet
ارائه گزارش روند آزمون و مطالعه,‌ آنالیز عملکرد و پیشنهادات هوشمند آموزشی
stopwatch
برگزاری آزمون سریع و جامع با امکان طبقه بندی موضوعی با پاسخ تشریحی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فناوری چیستا نوین قبولی آسان می باشد