قبولی > دسته بندی کتاب ها > استخدامی > آموزش و پرورش > دبیری علوم اجتماعی
دبیری علوم اجتماعی

کتاب دبیری علوم اجتماعی انتشارات آزاداندیشان

مقطع : آموزش و پرورش
تولید کننده : انتشارات آزاداندیشان
نویسنده کتاب : دکتر رضا صديقي ، محمدحسن ترابي، محمدحسين ترابي ، رضا ترابي، محمد جوربنيان، زهره ده ماليي ، دکتر حسن اسدي طاري، علي رضا درزن
تعداد صفحات : ___
تعداد فصول : ۱۵
شابک : ۹۷۸۶۰۰۵۱۵۷۱۷۸
تعداد سوالات : ۲۷۱۸
دسته بندی کتاب : ____
قیمت نسخه چاپی : ۸۵,۰۰۰ تومان
۷۷ درصد تخفیف
قیمت نسخه دیجیتال : ۲۰,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب دبیری علوم اجتماعی انتشارات آزاداندیشان آموزش و پرورش

مقوله استخدام و جذب نیروهای آگاه و متخصص جهت احراز پست‌های مهم سیستم اداری یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت منابع انسانی کشور به شمار می‌رود. در طول سال‌های گذشته خیل عظیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها منتظر، اطلاعیه‌های استخدامی و جذب نیرو از طرف سازمان‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی کشور بوده‌اند و با هر اطلاعیه استخدامی، ثبت نام‌ها شروع می‌گردد و منابع آزمون استخدامی نیز اعلام می‌گردد. در این راستا، داوطلبان جهت موفقیت در این رقابت ‌های استخدامی می‌خواهند از کتاب‌های مفید استفاده نمایند.

کتاب جامع سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش دبیری علوم اجتماعی انتشارات آزاد‌اندیشان توسط گروه مولفان دکتر رضا صديقي ، محمد حسن ترابي، محمد حسين ترابي ، رضا ترابي، محمد جوربنيان، زهره ده ماليي ، دکتر حسن اسدي طاري، عليرضا درزن تهیه شده است. این کتاب شامل دروس تخصصی زیر است:

دروس تخصصی:

مبانی جامعه شناسی

روش تحقیق

نظریه‌های جامعه شناسی

مفاهیم و حوزه‌های جامعه شناسی

با نصب رایگان اپلیکیشن قبولی و ثبت نام در آن داوطلبان قادر خواهند بود به بانک کتاب‌های قبولی دسترسی داشته باشند، کتاب مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و اطلاعات خود را محک بزنند. استفاده از اپلیکیشن محدودیتی ندارد و در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی کاربر قادر است تنها با اتصال به اینترنت از آن استفاده نماید.

مطالعه این کتاب داوطلبان را از مطالعه منابع متعدد بی نیاز کرده و موفقیت آن ها در آزمون‌های استخدامی را تضمین خواهد کرد و همچنین تا کسب نتیجه مطلوب داوطلب را همراهی خواهد کرد.

نسخه دیجیتال کتاب حاضر با ۸۰٪ درصد کاهش قیمت نسبت به نسخه چاپی ارائه می گردد. با نصب اپلیکیشن قبولی و خریداری انواع کتاب داوطلب می تواند بدون نیاز به کتاب‌های حجیم و سنگین به راحتی و با استفاده از گوشی موبایل و یا تبلت به کتاب‌های مورد نظر دسترسی داشته باشد. علاوه بر این استفاده از نسخه دیجیتال کتاب‌ها به جای نسخه کاغذی علاوه بر صرفه اقتصادی از قطع درختان جلوگیری کرده و در حفاظت از محیط زیست بسیار موثر است.

قبولی چه مشکلاتی را حل می کند؟

ما در قبولی نسخه PDF نمی فروشیم

محتوای کتب کمک آموزشی از انتشارات معتبر را به صورت بانک سوال و درسنامه هوشمند در اختیار کاربران قرار میدهیم که بتوانند بر خلاف روش های سنتی و چاپی با رویکردی جدید و هوشمند مطالعه کنند.

ghabouli books
هوشمندسازی کتب کمک آموزشی و بانک سوالات معتبر به جای نسخه چاپی و PDF
ghabouli books
شفافیت در ارائه محتوا و دسترسی به سرفصل های کتاب قبل از خرید
ghabouli statistics
تا ۸۰درصد ارزانتر از نسخه چاپی و PDF و بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت
ghabouli wallet
ارائه گزارش روند آزمون و مطالعه,‌ آنالیز عملکرد و پیشنهادات هوشمند آموزشی
stopwatch
برگزاری آزمون سریع و جامع با امکان طبقه بندی موضوعی با پاسخ تشریحی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فناوری چیستا نوین قبولی آسان می باشد