قبولی > دسته بندی کتاب ها > دبیرستان و کنکور > دوازدهم > دوازدهم ریاضی فیزیک > هندسه ۳ پایه دوازدهم
هندسه (۳) پایه دوازدهم

کتاب هندسه ۳ پایه دوازدهم انتشارات خوشخوان

مقطع : دوازدهم ریاضی فیزیک
تولید کننده : انتشارات خوشخوان
نویسنده کتاب : نادرحاجی‌زاده، محمدجمال صادقی
تعداد صفحات : ۳۴۲
تعداد فصول : ۲۲
شابک :
تعداد سوالات : ۱۲۶۲
دسته بندی کتاب : ____
قیمت نسخه چاپی : ۵۹,۰۰۰ تومان
۷۲ درصد تخفیف
قیمت نسخه دیجیتال : ۱۷,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب هندسه ۳ پایه دوازدهم انتشارات خوشخوان دوازدهم ریاضی فیزیک

کتاب هندسه دوازدهم انتشارات خوشخوان به صورت درس به درس توسط آقایان نادرحاجی‌زاده و محمد جمال صادقی نگارش شده است و در اختیار کاربران اپلیکیشن قبولی قرار داده شده است. پرسش های این کتاب به صورت کاملا مفهومی طراحی شده و دارای پاسخ های کاملا تشریحی می باشد که با توجه به چاپ نهایی کتاب درسی حسابان پایه دوازدهم طراحی شده است.

ساختار کلی این کتاب به صورت زیر است:

تدریس کلاسی هر درس همراه با مثال های مرتبط

پرسش های چهار گزینه ای طبقه بندی شده به صورت آسان، متوسط،‌ دشوار و ترکیبی

سوالات ترکیبی در پایان هر فصل

ارائه سوالات کنکور مرتبط با هر فصل

پاسخ کلیدی تمام تست ها

سه آزمون استاندارد در پایان هر فصل

پاسخ نامه کلیدی هر آزمون

این کتاب شامل سه فصل است که در هر فصل ابتدا با تدریس مطالب درسی و پرداختن همه جانبه به تدریس آن ها،‌ در چند سطح ساده، متوسط، دشوار و ترکیبی سوالات طبقه بندی شده است تا دانش آموزان با توجه به آن چه خوانده اند به سراغ سطح مورد نظر رفته و با حل تست های مطرح شده خود را برای سطح بعدی آماده کنند. فصل ۱ دارای ۲ درسنامه است که درس اول مربوط به ماتریس و اعمال روی ماتریس ها و ۹۶ پرسش چهارگزینه ای است. درس دوم در رابطه با وارون ماتریس و دترمینان به همراه ۱۶۳ سوال می باشد. در انتهای فصل پرسش های تکمیلی فصل ۱، سوالات کنکور مرتبط با این فصل و سه آزمون سه گانه موجود است. فصل ۲ این کتاب شامل ۳ درسنامه است. درس اول آشنایی با مقاطع مخروطی و مکان هندسی به همراه ۷۱ سوال است. درس دوم در رابطه با دایره با ۱۷۴ پرسش است. درس سوم قسمت اول، بیضی با ۸۷ سوال و قسمت دوم این درس در رابطه با سهمی با ۸۱ سوال می باشد. در انتهای فصل پرسش های تکمیلی فصل ۲، سوالات کنکور مرتبط با این فصل و سه آزمون سه گانه موجود است. فصل ۳ دارای ۲ درسنامه است که درس اول مربوط به معرفی فضای R3 و ۹۴ پرسش چهارگزینه ای است. درس دوم قسمت اول، ضرب داخلی و ضرب خارجی بردارها با ۹۴ پرسش و قسمت دوم در رابطه با ضرب خارجی به همراه ۹۱ سوال می باشد. در انتهای فصل پرسش های تکمیلی فصل ۳، سوالات کنکور مرتبط با این فصل و سه آزمون سه گانه موجود است.

انتشارات خوشخوان توسط گروهی از فارغ التحصیلان دبیرستان نمونه دولتی امام صادق که از مدال آوران المپیاد و یا نفرات برتر کنکور بودند تاسیس شده است. اغلب آن ها حین تحصیل به تدریس در مدارس ممتاز نیز مشغول بودند و با مشکل کمبود منابع تدریس که مشکل بسیاری از معلمان و دانش آموزان است، مواجه بوده اند. برای بهبود محتوای تدریس این گروه با بهره گیری از منابع مختلف،‌ جزواتی تهیه و به دانش آموزان ارائه کردند که در اوایل دهه هشتاد با تاسیس انتشارات خوشخوان تالیفات خود را به صورت گسترده و در سطح کشور در اختیار دانش آموزان قرار دادند. انتشارات خوشخوان یکی از موفق ترین انتشارات در زمینه ارائه خدمات به دانش آموزان ممتاز می باشد.

با گسترش ابزارهای الکترونیکی و فضاهای مجازی این انتشارات در سال ۹۳، علاوه بر فعالیت در حوزه چاپ کتاب،‌ در حوزه آنلاین و کتاب های دیجیتال نیز شروع به فعالیت نمود.

نسخه دیجیتال کتاب هندسه انتشارات خوشخوان با ۷۰ درصد تخفیف نسبت به نسخه چاپی در اختیار دانش آموزان پایه دوازدهم از طریق اپلیکیشن قبولی قرار گرفته است. استفاده از کتاب از این روش (به صورت آنلاین) علاوه بر داشتن صرفه اقتصادی برای والدین و دانش آموزان، دانش آموزان را برای مطالعه و درس خواندن محدود به زمان و مکان نمی کند و دانش آموزان می توانند با خرید آنلاین کتاب هندسه در هر زمان و هر جایی آن را مطالعه نمایند. آن ها می توانند علاوه بر مطالعه کتاب درسی مهارت های خود را در تست زدن و زمانبندی برای آزمون های تستی بهبود بخشند. همچنین تست زدن با اپلیکیشن قبولی به دانش آموزان این امکان را می دهد نتایج خود را تحلیل نمایند و نقاط ضعف و قوت خود را بهبود بخشیده و تقویت کنند.

قبولی چه مشکلاتی را حل می کند؟

ما در قبولی نسخه PDF نمی فروشیم

محتوای کتب کمک آموزشی از انتشارات معتبر را به صورت بانک سوال و درسنامه هوشمند در اختیار کاربران قرار میدهیم که بتوانند بر خلاف روش های سنتی و چاپی با رویکردی جدید و هوشمند مطالعه کنند.

ghabouli books
هوشمندسازی کتب کمک آموزشی و بانک سوالات معتبر به جای نسخه چاپی و PDF
ghabouli books
شفافیت در ارائه محتوا و دسترسی به سرفصل های کتاب قبل از خرید
ghabouli statistics
تا ۸۰درصد ارزانتر از نسخه چاپی و PDF و بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت
ghabouli wallet
ارائه گزارش روند آزمون و مطالعه,‌ آنالیز عملکرد و پیشنهادات هوشمند آموزشی
stopwatch
برگزاری آزمون سریع و جامع با امکان طبقه بندی موضوعی با پاسخ تشریحی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فناوری چیستا نوین قبولی آسان می باشد