قبولی > دسته بندی کتاب ها > دبیرستان و کنکور > دوازدهم > دوازدهم علوم تجربی > ۲۰ کنکور تا کنکور دروس اختصاصی رشته ریاضی
۲۰ کنکور تا کنکور دروس اختصاصی رشته ریاضی

کتاب ۲۰ کنکور تا کنکور دروس اختصاصی رشته ریاضی انتشارات خوشخوان

مقطع : دوازدهم علوم تجربی
تولید کننده : انتشارات خوشخوان
نویسنده کتاب : گروه های: هندسه: حسن محمدبیگی، زین العابدین غلامی، محمد تقی نمازی، حمید گروسی فيزيك: محسن قرقچيان، محمدرضا خوش‌سيما، جواد سعيدي، حسين ميرزايي شیمی: احسان عزیزآبادی فراهانی، روح الله حاجی سلیمانی، مصطفی رستم آبادی، رضیه قربانی، سید صمد صفوی، مسعود روستایی، آرش بابایی، عرفان محمودی، فرشید مرادی حسابان: حسین شفیع زاده، مهرداد کیوان، عباس نعمتی فر، محمد خانگلدی گسسته: رسول حاجی‌زاده، مهرداد زبیری، صادق بازوی، حسین کرد، محمدجمال صادقی، نادر حاجی‌زاده
تعداد صفحات : ۲۶۰
تعداد فصول : ۶۰
شابک :
تعداد سوالات : ۲۷۰۰
دسته بندی کتاب : ____
قیمت نسخه چاپی : ۹۵,۰۰۰ تومان
۶۹ درصد تخفیف
قیمت نسخه دیجیتال : ۳۰,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب ۲۰ کنکور تا کنکور دروس اختصاصی رشته ریاضی انتشارات خوشخوان دوازدهم علوم تجربی

کتاب ۲۰ کنکور تا کنکور رشته ریاضی توسط گروه مولفان انتشارات خوشخوان طراحی و نگارش شده است. گروه مولفان این کتاب عبارتند از:

گروه هندسه: حسن محمد بیگی، زین العابدین غلامی، محمد تقی نمازی، حمید گروسی

گروه فیزیک: محسن قرقچيان، محمدرضا خوش‌سيما، جواد سعيدي، حسين ميرزايي

گروه شیمی: احسان عزیزآبادی فراهانی، روح الله حاجی سلیمانی، مصطفی رستم آبادی، رضیه قربانی، سید صمد صفوی، مسعود روستایی، آرش بابایی، عرفان محمودی، فرشید مرادی

گروه حسابان: حسین شفیع زاده، مهرداد کیوان، عباس نعمتی فر، محمد خانگلدی

گروه گسسته: رسول حاجی‌زاده، مهرداد زبیری، صادق بازوی، حسین کرد، محمد جمال صادقی، نادر حاجی‌زاده

این کتاب شامل ۲۰ آزمون می باشد، ۵ آزمون اول طوری طراحی شده که مناسب برای دوران امتحان نهایی است و منطبق بر مفاهیم کتاب درسی می باشد. ۱۰ آزمون دوم کاملا تالیفی و ذهنیت کنکوری طراحی شده است و سعی شده سوالات شبیه به کنکور باشند. اما ۵ آزمون آخر، از سوالات اخیر کنکور سراسری استفاده شده است و مطالب حذف شده با سوالات استاندارد و مطالب جدید جایگزین شده اند.

انتشارات خوشخوان توسط گروهی از فارغ التحصیلان دبیرستان نمونه دولتی امام صادق که از مدال آوران المپیاد و یا نفرات برتر کنکور بودند تاسیس شده است. اغلب آن ها حین تحصیل به تدریس در مدارس ممتاز نیز مشغول بودند و با مشکل کمبود منابع تدریس که مشکل بسیاری از معلمان و دانش آموزان است، مواجه بوده اند. برای بهبود محتوای تدریس این گروه با بهره گیری از منابع مختلف،‌ جزواتی تهیه و به دانش آموزان ارائه کردند که در اوایل دهه هشتاد با تاسیس انتشارات خوشخوان تالیفات خود را به صورت گسترده و در سطح کشور در اختیار دانش آموزان قرار دادند. انتشارات خوشخوان یکی از موفق ترین انتشارات در زمینه ارائه خدمات به دانش آموزان ممتاز می باشد.

با گسترش ابزارهای الکترونیکی و فضاهای مجازی این انتشارات در سال ۹۳، علاوه بر فعالیت در حوزه چاپ کتاب،‌ در حوزه آنلاین و کتاب های دیجیتال نیز شروع به فعالیت نمود.

نسخه دیجیتال کتاب ۲۰ کنکور تا کنکور ریاضی انتشارات خوشخوان با ۷۰ درصد تخفیف نسبت به نسخه چاپی در اختیار دانش آموزان پایه دوازدهم از طریق اپلیکیشن قبولی قرار گرفته است. استفاده از کتاب از این روش (به صورت آنلاین) علاوه بر داشتن صرفه اقتصادی برای والدین و دانش آموزان، دانش آموزان را برای مطالعه و درس خواندن محدود به زمان و مکان نمی کند و دانش آموزان می توانند با خرید آنلاین کتاب ۲۰ کنکور تا کنکور ریاضی در هر زمان و هر جایی آن را مطالعه نمایند. آن ها می توانند علاوه بر مطالعه کتاب درسی مهارت های خود را در تست زدن و زمانبندی برای آزمون های تستی بهبود بخشند. همچنین تست زدن با اپلیکیشن قبولی به دانش آموزان این امکان را می‌دهد نتایج خود را تحلیل نمایند و نقاط ضعف و قوت خود را بهبود بخشیده و تقویت کنند.

قبولی چه مشکلاتی را حل می کند؟

ما در قبولی نسخه PDF نمی فروشیم

محتوای کتب کمک آموزشی از انتشارات معتبر را به صورت بانک سوال و درسنامه هوشمند در اختیار کاربران قرار میدهیم که بتوانند بر خلاف روش های سنتی و چاپی با رویکردی جدید و هوشمند مطالعه کنند.

ghabouli books
هوشمندسازی کتب کمک آموزشی و بانک سوالات معتبر به جای نسخه چاپی و PDF
ghabouli books
شفافیت در ارائه محتوا و دسترسی به سرفصل های کتاب قبل از خرید
ghabouli statistics
تا ۸۰درصد ارزانتر از نسخه چاپی و PDF و بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت
ghabouli wallet
ارائه گزارش روند آزمون و مطالعه,‌ آنالیز عملکرد و پیشنهادات هوشمند آموزشی
stopwatch
برگزاری آزمون سریع و جامع با امکان طبقه بندی موضوعی با پاسخ تشریحی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فناوری چیستا نوین قبولی آسان می باشد