نحوه استفاده از اپلیکیشن های قبولی

توضیح قدم به قدم و به همراه تصویر و ویدیو استفاده از اپلیکیشن های قبولی

توضیح مراحل استفاده برای مدیر

نسخه موسسه

۱۶ مورد
برای نصب نسخه اندروید کافیست از طریق لینک زیر اقدام به نصب نمایید

...

دسترسی به نسخه تحت وب

...قدم اول، ساخت اکانت در سامانه قبولی است. برای این کار قبل از ورود، گزینه مدیر مدرسه را انتخاب کنید. سپس شماره خود را وارد کنید.
برای ساخت یک کلاس جدید کافیست روی دکمه + پایین صفحه کلیک کنید و کلاس خود را بسازید.

ویدیو نحوه ساخت کلاسبرای تغییر نام کلاس کافیست وارد کلاس مورد نظر شوید و روی گزینه تنظیمات کلیک کنید و نام جدید کلاس را وارد کنید.

ویدیو تغییر نام کلاسبرای افزودن معلم به یک کلاس کافیست وارد کلاس مورد نظر شوید و روی گزینه + کلیک کنید و گزینه اضافه کردن معلم را انتخاب کنید.

ویدیو نحوه افزودن معلم به کلاس درسبرای حذف یک معلم از یک کلاس کافیست وارد کلاس مورد نظر شوید و روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و گزینه حذف اساتید را انتخاب کنید و دبیر مورد نظر را از این کلاس حذف کنید.

ویدیو نحوه حذف معلم از کلاس درسبرای افزودن دانش آموز به یک کلاس کافی است وارد کلاس مورد نظر شده و روی گزینه + کلیک کنید و گزینه اضافه کردن دانش آموز را انتخاب کنید.

ویدیو نحوه افزودن دانش آموزبرای حذف یک دانش آموز از یک کلاس کافی است وارد کلاس مورد نظرتان شوید و روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و گزینه حذف دانش آموزان را انتخاب کنید و دانش آموز مورد نظر را از این کلاس حذف کنید.

ویدیو نحوه حذف دانش آموزبرای شروع کلاس مجازی مورد نظر کافی است وارد کلاس مد نظر شده و وارد بخش کلاس آنلاین شوید و روی گزینه شروع کلاس آنلاین کلیک کنید تا وارد فضای کلاس مجازی بشید.

ویدیو نحوه شروع کلاس آنلاینبرای ضبط کلاس کافی است روی گزینه شروع ضبط کلیک کنید.

ویدیو نحوه ضبط کلاسدانش آموزان می توانند از طریق لینک کلاس که شما برای آنها ارسال میشه و یا از طریق سایت وارد کلاس خود شوند. کافی است وارد سایت شوند و روی گزینه دانلود برنامه کلیک کنند و مشاهده کلاس های من را انتخاب کنند با وارد کردن شماره‌ی خود می توانند کلاس های خود را مشاهده کرده و وارد کلاس شوند.

لینک ورود به کلاس:

مشاهده کلاس های من

ویدیو نحوه پیوستن دانش آموز به کلاسبرای مشاهده کلاس های مجازی در حال برگزاری کافی است با اکانت موسسه در صفحه اصلی ، کلاس های درحال برگزاری را مشاهده کنید و با انتخابشان وارد کلاس شوید.
کافی است داخل بخش کلاس آنلاین یک کلاس وارد بشید و روی گزینه تست سرعت کلیک کنید و در صورت نیاز ریپورت آن را برای ما ارسال کنید. برای برگزاری با کیفیت کلاس ping شما باید کمتر از 100 باشد و همچنین عدد jitter باید کمتر از ۵۰ باشد.

ویدیو نحوه اطلاع از کیفیت اینترنتکافی است داخل بخش کلاس آنلاین، در یک کلاس وارد شوید و روی گزینه تست سازگاری کلیک کنید و در صورت نیاز ریپورت آن را برای ما ارسال کنید.

ویدیو نحوه اطلاع از سازگاری لپتاپ یا گوشی موبایلبرای مشاهده وضعیت حضور دبیران کافیست وارد لیست دبیران شوید و دبیر مورد نظر را انتخاب کنید و از وضعیت حضور دبیر و کلاس های برگزار شده مطلع شوید.

ویدیو نحوه بررسی وضعیت حضور دبیراننحوه استفاده از امکانات کلاس های آنلاین

مدیر، معلم و دانش آموز

۲۳ مورد
چگونه صدای من در کلاس شنیده شود برای باز شدن میکروفون خود کافی است فقط روی دکمه میکروفون کلیک کنید تا با آبی رنگ شدن این دکمه، صدای شما برای دیگران فعال شود.
برای رفع مشکل میکروفون سیستم خود کافی است وارد بخش تنظیمات مرورگرتان شوید و اجازه دسترسی میکروفون رو به مرورگر خود بدهید.

ویدیو نحوه رفع مشکل دسترسی به میکروفونبرای اشتراک گذاری دوربین خود کافی است روی گزینه اشتراک گذاری دوربین کلیک کرده و تصویر خود را به اشتراک بگذارید.

ویدیو چگونه وب کم من در کلاس دیده شودبرای رفع مشکل وبکم سیستم کافی است وارد بخش تنظیمات مرورگرتان شوید و اجازه دسترسی وبکم را به مرورگرتان بدهید.

ویدیو نحوه رفع مشکل دسترسی به وبکمبرای بارگذاری یک فایل پی دی اف فقط کافی است بر گزینه + کلیک کنید و گزینه بارگذاری فایل ارائه رو انتخاب کنید و فایل مورد نظرتان را آپلود کنید

ویدیو چگونه از روی pdf یا پاورپوینت تدریس کنمبرای ضبط کلاستان کافی است روی گزینه شروع ضبط کلیک کنید.

ویدیو چگونه کلاس خود را ضبط کنمآموزش وایت‌برد در صفحه اول این بخش کامل آمده که میتوانید ویدیو آموزش این بخش را نیز در ادامه مشاهده کنید.

ویدیو چگونه از وایت برد استفاده کنمبرای فعال شدن وایت برد اشتراکی کافی است روی دکمه انتهایی کنار تخته وایت‌برد کلیک کنید و برای غیر فعال کردن این امکان کافی است یک بار دیگر روی این دکمه کلیک کنید.

ویدیو چگونه از وایت برد اشتراکی استفاده کنمبرای اشتراک گذاری صفحه(اسکرین) سیستمان کافی است فقط در پایین صفحه بر دکمه اشتراک صفحه نمایش کلیک کرده و نوع اشتراک گذاری را انتخاب کنید

ویدیو چگونه صفحه خود را به اشتراک بگذارمبه دو روش می توانید صدای دانش آموزان را قطع کنید روش اول روشی است که پس قطع کردن دانش آموز، دانش آموز خود میتواند دوباره صدا را فعال کرده کرده و به صحبت ادامه دهد روش دوم هم روشی است که پس قطع صدای دانش آموز، دانش آموز دیگر نمیتواند خودش صدای خود را وصل کند و صحبت نماید تا هنگامی که شما به او دسترسی بدهید

ویدیو چگونه صدای دانش آموزان را قطع کنمبرای مشاهده کلاس های ضبط شده کافیست وارد کلاس مد نظرتون شوید و وارد بخش کلاس آنلاین شده و در پایین این صفحه لیست کلاس های ضبط شده را مشاهده نمایید و با کلیک بر روی هرکدام آن را مشاهده نمایید

ویدیو کلاس های ضبط شده را مشاهده کنمبرای تغییر نام کلاس های ضبط شده کافیست وارد کلاس مد نظر شده و نام جلسه مد نظر رو تغییر بدید تا نام کلاس ضبط شده نیز تغییر یابد

ویدیو نام کلاس ضبط شده را تغییر دهمدانش آموزان می توانند از طریق لینک کلاس که شما برایشان ارسال می‌کنید و یا از طریق سایت وارد کلاس خود شوند. کافی است وارد سایت شده و روی گزینه دانلود برنامه کلیک کنند و مشاهده کلاس های من را انتخاب کنند با وارد کردن شماره‌شان می توانند کلاس های خود را مشاهده و وارد کلاس شوند

لینک ورود به کلاس:

مشاهده کلاس های من

ویدیو چگونه دانش آموزان بپیوندندکافیست با کلیک روی نام دانش آموز و انتخاب گزینه حذف دانش آموز ، ایشان را از کلاس اخراج کنید و همینطور میتوانید به امکان و یا عدم امکان حضور دوباره در کلاس را بدهید.

ویدیو چگونه دانش آموز را از کلاس اخراج کنمبرای این کار کافیست روی نام دبیر کلیک کنید و او را به مدیر ارتقا دهید و یا نقش ارائه دهنده را به او بدهید.

ویدیو چگونه دسترسی تدریس را به معلم دیگری منتقل کنمبرای اتمام کلاس کافیست در قسمت فوقانی سایت بر گزینه ۳نقطه کلیک کنید و گزینه اتمام جلسه را انتخاب نمایید

ویدیو چگونه کلاس را به اتمام برسانیماشتراک گذاری صفحه در موبایل ها و تبلت ها امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش را ندارید (امکان اشتراک فقط در سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس امکان پذیر است)تماس تلفنی
۰۲۱-۹۱۰۱۵۳۹۱

ثبت تیکت پشتیبانی
برای ثبت تیکت برای پشتیبانی و پیگیری مشکلات خود وارد سایت قبولی شده و پشتیبانی مدارس را انتخاب کنید در صفحه مربوطه لاگین کنید و درخواست خود را به صورت تیکت ثبت کنید در ویدیو بعدی به صورت دقیق میتوانید این بخش را مشاهده کنید.

ویدیو چگونه درخواست پشتیبانی به قبولی ارسال کنم

چت آنلاینبرای پخش یک ویدیو برای دانش‌آموزان کافیست روی گزینه + کلیک کنید و اشتراک یک ویدیو خارجی را انتخاب نمایید و سپس لینک دانلود ویدیو مورد نظر را در این قسمت وارد نمایید.

ویدیو چگونه یک ویدیو از آپارات پخش کنمکافیست دبیر دانش آموز مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه باز کردن قفل کاربر را انتخاب نماید. سپس دانش آموز با ۲ بار کلیک روی آیکون گوشی پایین صفحه میتواند به صورت صوتی به کلاس بپیوندد.

ویدیو اجازه دسترسی کاربران به میکروفون توسط دبیرتوضیح مراحل استفاده برای دانش‌آموز

نسخه دانش‌آموز

۸ مورد
دانش آموزان می توانند از طریق لینک کلاس که شما برایشان ارسال می‌کنید و یا از طریق سایت وارد کلاس خود شوند. کافی است وارد سایت شده و روی گزینه دانلود برنامه کلیک کنند و مشاهده کلاس های من را انتخاب کنند با وارد کردن شماره‌ی خود میتوانند کلاس های خود را مشاهده کنند و وارد کلاس شوند

لینک ورود به کلاس:

مشاهده کلاس های من

ویدیو چگونه به کلاس آنلاین بپیوندمبرای باز شدن میکروفون خود کافی است فقط روی دکمه میکروفون کلیک کنید تا با آبی رنگ شدن این دکمه، صدای شما برای دیگران فعال شود.
برای رفع مشکل میکروفون سیستم خود کافی است وارد بخش تنظیمات مرورگر شده و اجازه دسترسی میکروفون را به آن بدهید.

ویدیو نحوه رفع مشکل دسترسی به میکروفونبرای اشتراک گذاری دوربین خود کافی است دبیر شما اجازه اشتراک گذاری دوربین را به شما بدهد سپس با کلیک روی گزینه اشتراک گذاری دوربین میتوانید تصویر خود را به اشتراک بگذارید.

ویدیو چگونه وب‌کم من در کلاس دیده شودبرای رفع مشکل وب‌کم سیستم کافی است وارد بخش تنظیمات مرورگر خود شوید و اجازه دسترسی وب‌کم را به مرورگر بدهید.

رفع مشکل دسترسی به وب‌کمبرای مشاهده کلاس های خود کافی است وارد لینک زیر شوید و پس از وارد کردن شماره‌ی خود، کلاس های ضبط شده را مشاهده کنید.

لینک ورود به کلاس:

مشاهده کلاس های من

ویدیو چگونه کلاس های ضبط شده خود را مشاهده کنمکافی است به بخش کلاس آنلاین یک کلاس وارد شوید و روی گزینه تست سرعت کلیک کنید و در صورت نیاز ریپورت آن را برای ما ارسال کنید. برای برگزاری با کیفیت کلاس، ping شما باید کمتر از 100 باشد و همچنین عدد jitter باید کمتر از ۵۰ باشد.

ویدیو چگونه کیفیت اینترنت خود را بررسی کنمکافی است در بخش کلاس آنلاین وارد یک کلاس شوید و روی گزینه تست سازگاری کلیک کنید و در صورت نیاز، ریپورت آن را برای ما ارسال کنید.

ویدیو چگونه از سازگاری لپتاپ و یا گوشی موبایل خود مطلع شومتوضیح مراحل استفاده برای معلم

نسخه موسسه

۴ مورد
برای نصب نسخه اندروید کافیست از طریق لینک زیر اقدام به نصب نمایید

...

دسترسی به نسخه تحت وب

...برای این کار قبل از ورود، گزینه معلم را انتخاب کنید. سپس شماره ای را که موسسه شما آن را داخل کلاس عضو کرده ، وارد کنید و سپس وارد شوید.
برای برگزاری کلاس آنلاین کافی است کلاس مد نظر را انتخاب کرده و وارد بخش کلاس آنلاین شوید و روی گزینه شروع کلاس آنلاین کلیک کنید و وارد کلاس آنلاین خود بشید.

ویدیو نحوه برگزاری کلاس آنلاینبرای بررسی وضعیت حضور دانش آموزان در کلاس ها کافیست وارد لیست دانش آموزان شوید و و دانش آموز مد نظرتون را انتخاب کنید و با کلیک بر نام دانش آموز، از وضعیت حضور او در کلاس های گذشته مطلع شوید.

ویدیو نحوه بررسی وضعیت حضور دانش آموزان